Promocje
Długopisy reklamowe COSMO
Netto: 2,10 zł 1,55 zł
Brutto: 2,58 zł 1,91 zł
Długopis reklamowy LOKKI
Netto: 2,70 zł 1,99 zł
Brutto: 3,32 zł 2,45 zł
Nowości
Brelok latarka ROTOR
Netto: 8,09 zł
Brutto: 9,95 zł
Polecamy
Długopis reklamowy MOOI
Netto: 1,70 zł
Brutto: 2,09 zł
Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

Sklep internetowy  „ DŁUGOPISY Z LOGO”, dostępny pod adresem www.dlugopisy-z-logo.pl prowadzony jest przez firmę Enzo Studio Leszek Kania, wpisaną przez Prezydenta Miasta Warszawy do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 427891. Siedziba firmy znajduje się pod adresem: ul.Tytoniowa 20 bud. D, 04-228Warszawa. Firma jest zarejestrowana pod numerem NIP: 658-112-21-90, Regon: 140545030.

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy „ DŁUGOPISY Z LOGO” prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę www.dlugopisy-z-logo.pl .

2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie „ DŁUGOPISY Z LOGO” są fabrycznie nowe oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej   www.dlugopisy-z-logo.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  Sklep „ DŁUGOPISY Z LOGO” zastrzega sobie prawo do dowolnych zmian cen produktów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Posiada on również prawo do usuwania i dodawania towarów do oferty, wprowadzania, odwoływania, jak i zmian akcji promocyjnych w dowolnym momencie.

4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy faktury VAT.

5.Klient wybiera sposób zapłaty oraz rodzaj przesyłki przed dokonaniem zamówienia.

6. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przesyłki są dostarczane zazwyczaj w ciągu 1-2 dni. 
 
7. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone

Sklep „ DŁUGOPISY Z LOGO” nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmę kurierską z umów obsługi przewozowej.

Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

 

7. Możliwe są następujące formy płatności:

o Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z fakturą pro-forma i  numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.

o Gotówka. Płatne w biurze w przypadku odbioru osobistego lub za pobraniem- płatne kurierowi/przedstawicielowi poczty   przy odbiorze towaru.

8. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, sklep „ DŁUGOPISY Z LOGO” zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.

9.Przy towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

10. Obecność towaru w ofercie na stronie internetowej  sklepu „ DŁUGOPISY Z LOGO” nie oznacza dostępności towarowej i możliwości realizacji zamówienia. W razie braku danego produktu Klient zostanie  poinformowany o możliwości zmiany zamówienia, wydłużenia czasu dostawy lub możliwości anulowania zamówienia.

11.  Sklep „ DŁUGOPISY Z LOGO” przyjmuje zamówienia pod adresem www.dlugopisy-z-logo.pl 24 godziny na dobę, w ciągu całego roku. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane pierwszego dnia roboczego następującego po złożeniu zamówienia.

ZNAKOWANIE.

1.      Sklep „ DŁUGOPISY Z LOGO” oferuje  tylko asortyment oznakowany techniką grawerowania laserowego lub tampondruku  .

2.      Materiały oraz niezbędne do oznakowania informacje (miejsce, wielkość, Projekt w formie elektronicznej) dostarcza Klient. Na stronie internetowej sklepu znajduje się informacja w jakim programie i w jakiej formie mają być dostarczone potrzebne materiały.

3.      Sklep „ DŁUGOPISY Z LOGO”  nie odpowiada za ewentualne różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje, itd.) – takie rozbieżności nie mogą być przyczyną ewentualnych reklamacji i zwrotów.

4.      Produkty personalizowane i oznakowane na zamówienie nie podlegają zwrotowi lub wymianie.

GWARANCJA.

1.W przypadku otrzymania towaru z wadą fabryczną lub prawną Klientowi przysługuje roszczenie do producenta, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa i warunkami gwarancji.  Gwarancja nie obowiązuje, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH.


1.  Klient składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez sklep
„ DŁUGOPISY Z LOGO” w celu realizacji zamówienia,  a także przesyłania oferty i innych informacji dotyczących sklepu „ DŁUGOPISY Z LOGO” .
2.  Dane osobowe Klientów są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim.
3.  Klient wyraża zgodę na otrzymywanie od sklepu
„ DŁUGOPISY Z LOGO”  korespondencji pocztą elektroniczną oraz tradycyjną – na adres podany w formularzu zamówienia. 
4.  Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) dane gromadzone są z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich osób nieupoważnionych.
5.  Każdy Klient, którego dane znajdują się w bazie danych sklepu
„ DŁUGOPISY Z LOGO”  ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawienia i usuwania.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE.

1. Korzystanie ze sklepu „DŁUGOPISY Z LOGO”  oznacza pełną akceptację regulaminu i polityki prywatności.

2. W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego.

 

 

 

 

 

Kategorie
Informacje
Koszyk
...jest pusty

KONTAKT
  • tel. 22 613 60 36
  • ul. Zawodzie 16
  • 02-981 Warszawa
  • tel.  604 082 333
  • tel.  728 875 100
  • www.enzostudio.com.pl
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.